Verlaven – nowa metoda na problemy z grzybicą stóp i paznokci

Grzybica stóp to nie tylko problem zdrowotny ale również estetyczny. Zmagają się z nim miliony kobiet na świecie. To wstydliwa dolegliwość, o której nie mówią otwarcie a latem chodzą w butach i rajstopach by zamaskować brzydkie zmiany na stopach. Z pomocą przychodzi tu jednak współczesna medycyna. Obecnie jest wiele produktów, które bardziej lub mniej skutecznie zwalczają objawy grzybicy. Na ich tle wyróżnia się szczególnie jeden preparat, Verlaven. Ma on postać soli, w której moczy się stopy.

Czy sole Verlaven faktycznie są skuteczne?

W opinii producenta sól uderza bezpośrednio w przyczynę a nie tylko objawy schorzenia i skutecznie je likwiduje. Skuteczność preparatu opiera się na unikalnym w skali światowej połączeniu ekstraktów roślinnych ze srebrem koloidalnym, ważnym składnikiem aktywnym.

Dzięki formie preparatu, który w sprzedaży występuje w postaci kryształków soli, jego składniki mogą głęboko penetrować tkanki i wnikać do głębokich warstw skóry.

Skład Verlaven. Srebro – naturalny antybiotyk

Grzybica to z reguły nawracający problem, skuteczny preparat powinien więc działać na kilka sposobów. Tylko działając w sposób kompleksowy możliwe jest całkowite i trwałe usunięcie drobnoustrojów, które odpowiadają za grzybicę stóp.

Koloidalne srebro jest składnikiem aktywnym, który pomoże taki efekt osiągnąć. Jest ono w medycynie stosowane wszędzie tak, gdzie kluczowe znaczenie ma obniżenie ryzyka zakażenia bakteryjnego. Z tego właśnie powodu, srebrem pokrywa się narzędzia chirurgiczne czy też zestawy do dializ. Srebro stosowane jest również w stomatologicznych wypełnieniach.

Właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne srebra są wykorzystywane w walce z grzybicą stóp. Jego zawartość w solach Verlaven sprawia, że od pierwszej chwili kuracji liczba komórek grzybów nie zwiększa się, usuwa tym samym problemy takie jak swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie czy przykry zapach.

Za siłą preparatu stoi jednak nie tylko srebro koloidalne. Ważne są również substancje pochodzenia roślinnego, które w preparacie występują w postaci olejków o wysokiej koncentracji.

Składniki Verlaven : Lawenda, wzmocnienie naturalnej ochrony skóry

Ważnym składnikiem soli Verlaven jest kwiat lawendy, który również ma właściwości bakteriobójcze. Ma on w sobie wiele składników min. garbniki, związki mineralne czy antocyjany, które wiążą wolne rodniki a tym samym unieszkodliwiają bakterie.

Kwiat lawendy jest również bogatym źródłem tanin. Są to związki chemiczne, które w środowisku naturalnym stanowią ochronę kwiatu przed szkodnikami, głównie owadami roślinożernymi.

Taniny mają właściwości wysuszające i ściągające, dzięki ich zawartości w Verlaven, szybciej złuszcza się uszkodzony naskórek, w którym zagnieździły się drobnoustroje. Substancje te mają jeszcze jedną ważną rolę, wzmacniają bowiem warstwę rogową naskórka, dzięki temu skóra staje się odporniejsza na uszkodzenia i wnikanie drobnoustrojów.

Olejek lawendowy to kolejny składnik preparatu. Jego zawartość w preparacie Verlaven sprawia, że skóra jest delikatnie podrażniana, co sprawia, że naczynia krwionośne się rozszerzają. To sprawia, że tkanki skóry są lepiej odżywione, a dzięki temu również bardziej odporne na nawrót grzybicy. Olejek lawendowy ma właściwości pielęgnacyjne, co przywraca skórze gładkość, miękkość oraz zdrowy koloryt.

Stosowanie soli Verlaven. Wystarczy kilkadziesiąt codziennie minut by Twoje stopy były zdrowe

Producent Verlaven zapewnia, że leczenie grzybicy przebiegać będzie bardzo szybko. Wymaga to jednak przestrzegania zaleceń dołączonych do produktu. Wymarzony efekty osiągnąć można, gdy miarka soli Verlaven rozpuszczana jest w misce z ciepłą wodą. Po rozpuszczeniu się kryształków, moczy się nogi przez 45 minut. W tym czasie nie pociera się ani nie szoruje nóg, ponieważ takie działanie utrudnia przenikanie składników aktywnych do skóry.

Skuteczność preparatu Verlaven potwierdzona badaniami w USA

Verlaven został przebadany przez wiele grup badawczych, głównie na terenie Stanów Zjednoczonych. Wśród najbardziej znanych badań jest to, które przeprowadził znany i ceniony na całym świecie dermatolog, prof. George Miller. W badaniu skupił się na grupie prawie 5 tyś osób. Podzielił ich na trzy grupy. W jednej grupie stosowano preparat Verlaven, z drugiej grupie stosowano placebo, trzecia grupa była grupą kontrolną i nie stosowano w niej żadnych preparatów zwalczających grzybicę. Po upływie miesięcy u wszystkich pacjentów z pierwszej grupy stwierdzono całkowite wyleczenie grzybicy. Co ciekawsze aż 86% osób z tej grupy zadeklarowało, że objawy zniknęły u nich już po tygodniowej kuracji. W grupie, która stosowała placebo, objawy grzybicy zmniejszyły się u 3,5% badanych. W trzeciej grupie nie odnotowano żadnych pozytywnych zmian.

Opinie ekspertów o preparacie Verlaven

Powyższe wyniki badań znane są dr. Lisie Adams, epidemiologowi ze szpitala w Chicago. „Przyznam szczerze, że tak dobre recenzje produktu zapaliły u mnie lampkę ostrzegawczą, jednak po przetestowaniu produktu na grupie swoich pacjentów stwierdziłam, że preparat Verlaven jest godny polecenia.” – stwierdza dr Adams. Brytyjskie Towarzystwo Chorób Dermatologicznych ma bardzo podobne zdanie, które potwierdza w pozytywnej opinii, jaką wystawiło ono preparatowi Verlaven. Tu trzeba podkreślić, że Towarzystwo to bardzo rygorystycznie podchodzi do testów produktów leczniczych.

Nasza opinia. Czy zatem warto stosować preparat Verlaen?

Gdy bierzemy pod uwagę wyniki badań naukowych a także to, jakie efekty osiągają pacjenci stosujący ten środek, śmiało można stwierdzić, że aktualnie Verlaven to jeden z najbardziej skutecznych prepratów na grzybicę stóp. Jeszcze przed tym latem z pewnością pomoże on wielu kobietom, których dotknął problem grzybicy. Nie będą one już ukrywać swoich stóp w zabudowanych, niewygodnych latem butach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.