Revitalum Mind Plus – skuteczny sposób na problemy z pamięcią

Preparaty na problemy z pamięcią stają się coraz bardziej popularne, głównie wśród osób starszych, studentów czy też osób pracujących umysłowo. Mózg ludzki ma ograniczenia dlatego często nie może przyswoić tak dużej ilości informacji, jakbyśmy chcieli. Nie dziwi więc nikogo, że na rynku jest coraz więcej preparatów, które mają wspomagać procesy myślowe. Obecnie dużą popularnością cieszy się Revitalium Mind Plus. Czy jest faktycznie jest tak skuteczny?

Kogo najczęściej dotyczą problemy z pamięcią?

Mogłoby się wydawać, że problemy z pamięcią to domena osób starszych. Jednak najnowsze badania jasno wskazują, że o wiele większe problemy współcześnie maja osoby między 18 a 34 rokiem życia czyli osoby z tzw. pokolenia Y. Sondaż przeprowadzony na tej grupie wiekowej przez Trending Machine z USA jasno wskazał, że osoby z pokolenia Y są bardziej zagubione w rzeczywistości niż osoby po 55 roku życia.

Skuteczny sposób na problemy z pamięcią – Revitalium Mind Plus

Ogromne i powszechne problemy z funkcjami mózgu sprawiły, że koncerny farmaceutyczne prześcigają się w produktach poprawiających pamięć i koncentrację. Produkują coraz bardziej skuteczne preparaty.

Obecnie ogromną popularnością cieszy się Revitalium Mind Plus, robi on ogromną furorę w USA a przy tym jest jednym z najbardziej obiecujących preparatów, gdy chodzi o skuteczność. Co odpowiada za takie jego działanie?

Revitalium Mind Plus – Optymalny skład w dobrych proporcjach

Preparat ten skuteczność swoją opiera na optymalnym doborze składników aktywnych, których stężenie jest niespotykanie duże.

Podstawowym składnikiem jest tu lecytyna sojowa. To mieszanka steroli i fosfolipidów, które obecne są w ziarnach soi. Ma ona zastosowanie w wielu produktach spożywczych, min robi za emulgator w wyrobach cukierniczych. Jednak najbardziej znaczące są jej właściwości biochemiczne. Lecytyna występuje w każdej błonie komórkowej, każdej komórki, jednak jej ilości są śladowe. Większe stężenie osiąga w tkance nerwowej co jednoznacznie podkreśla, jej duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu. Zawartość lecytyny sojowej w Revitalium Mind Plus decyduje o właściwościach preparatu skupiających się na poprawie przewodzenia impulsów nerwowych oraz regeneracji sił organizmu, co pozwala zwalczyć objawy zmęczenia psychicznego.

Lecytyna sojowa sprawia również, że Revitalium Mind Plus pozytywnie wpływa również na układ krwionośny, wątrobę a także obniżenie złego cholesterolu. Wpływa na opóźnienie procesów starzenia się organizmu a także obniża ryzyko chorób nowotworowych.

Nie mniej ważnym składnikiem preparatu jest wyciąg z zielonej herbaty. Składniki odżywcze w nim zawarte wspomagają zwalczanie stresu oraz napięcia emocjonalnego, ponadto działają pobudzająco. Składnik ten szczególnie istotny jest w przypadku osób uczących się.

W preparacie na koncentrację i pamięć nie mogło zabraknąć również korzenia żeń-szenia, którego walory lecznicze znane są od starożytności. Dodatek akurat tego składnika sprawia, że Revitalium Mind Plus ma działanie uspokajające i relaksacyjne, poprawia również przewodzenie impulsów nerwowych łukiem odruchowym. Korzeń żeń-szenia reguluje również poziom cholesterolu we krwi, chroni naczynia krwionośne przed miażdżycą, zapobiega cukrzycy a ponadto odmładza i odżywia skórę, włosy i paznokcie.

Wśród długiej listy składników aktywnych, na uwagę zasługuje ponadto bakopa drobnoziarnista, która od wieków stosowana jest z powodzeniem w medycynie ajurwedyjskiej. Zawiera ona fitohormony, które usprawniają prace mózgu oraz poprawiają funkcje intelektualne tym samym wpływając na procesy poznawcze i ułatwia zapamiętywanie. Bakopa drobnolistna działa również uspokajająco, łagodzi stany lękowe.

Podobne działanie posiada również kolejny składnik preparatu, wąkrotka azjatycka, która stosuje się w objawach depresji. Roślina redukuje również nadciśnienie, leczy zaburzenia krążenia obwodowego, rozluźnia i rozgrzewa mięśnie.

To jednak tylko wybrane składniki aktywne preparatu Revitalium Mind Plus, ich dokładna lista zdecydowanie dłuższa. Wszystkie składniki mają jednak swoje udowodnione naukowo właściwości w leczeniu objawów zaburzeń pamięci i koncentracji.

Badania w USA potwierdzają skuteczność Revitalium Mind Plus

Optymalny skład preparatu po prostu nie może nie dawać pozytywnych efektów. Jednak musiał być przebadany, jak każdy iny preparat pod względem skuteczności i bezpieczeństwa. Naukowcy z USA przeprowadzili badania, o których już wspominaliśmy na początku.

Testy przeprowadzone zostały przez University of Chicago pod okiem Jacoba Mendla, który jest cenionym specjalistom w dziedzinie funkcjonowania ludzkiego mózgu. Badanie objęło 8 tyś osób obojga płci, w różnym wieku, z różnej klasy społecznej. Już po miesiącu większość badanych deklarowała znaczną poprawę pamięci, a efekt utrzymywał się jeszcze długo po zakończeniu badania.

Opinie specjalistów o preparacie Revitalium Mind Plus

Doktor Jacob Mendel zwraca uwagę szczególnie na skład preparatu i w tym upatruje jego siłę. „Obecnie na rynku nie spotyka się preparatów, które w swoim składzie zawierałyby tak wiele elementów odżywczych w korzystnych proporcjach. Dlatego preparat Revitalium Mind Plus jest kompletny pod każdym względem .” – twierdzi doktor. Takie samo zdanie ma Adam Duffy, który jest międzynarodowym autorytetem w w dziedzinie badań nad procesami starzenia organizmu. Zwraca on uwagę również na to, że stosowanie preparatu jest przy tym bezpieczne. „Duże stężenie składników aktywnych preparatu mogłoby prowadzić do wniosku, że nie jest on obojętny dla naszego zdrowia. Wszelkie badania wykazały jednak, że preparat Revitalium Mind Plus jest w pełni bezpieczny dla każdego człowieka” – tłumaczy prof. Duffy.

Nasza opinia na temat Revitalium Mind Plus. Czy to jest naprawdę skuteczne?

Badania naukowe wskazują na dużą skuteczność preparatu Revitalium Mind Plus. Różniej opinie specjalistów wskazują, że preparat działa bez względu na wiek, płać czy aktywność umysłową. Kuracja ta pozwala na poprawę poziomu życia, z preparatem Revitalium Mind Plus łatwiej jest zdać egzamin czy zapamiętać ważny ciąg liczb, np. w sytuacjach ekstremalnych. Jeżeli doda się do tego bezpieczeństwo stosowania, preparat Revitalium Mind Plus to środek wart polecenia i nie dziwi, że zdobywa on coraz większe grono zadowolonych zwolenników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.